.

Сојузничките Месинг СТР-1D-22 Pacific Grove Колекција 22 Инчен Точки Акценти Стаклена Полица, Мат Сива

Сојузничките Месинг СТР-1D-22 Pacific Grove Колекција 22 Инчен Точки Акценти Стаклена Полица, Мат Сива

DEN 5174.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Акрилик компоненти суптилно ги истакнуваат овој елегантен дизајн.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Направени со 3/8-во дебела калено стакло за безбедност и сила.Лесна инсталација инструкциите обезбедени.Предвидено со ограничено траење.Овој елегантен и забава дизајн обезбедува оваа стаклена полица ќе ја напушти изјава во вашата бања.Полица вклучува храбар користење на јасни акрилик да се создаде една речиси хипнотички поглед против месинг изградба.Кој калено, beveled-edge стакло и цврсти месинг хардвер оваа полица е направена за издржливост, сила и стил.Полицата е завршена со нашиот дизајнер живот завршува за да се обезбеди сигурен перформанси.

Особините