.

Adsire Вдлабнати Складирање Полица, Rustproof Модерна Туш Функционални за Тоалет и за Кујна(Пиштол пепел)

Adsire Вдлабнати Складирање Полица, Rustproof Модерна Туш Функционални за Тоалет и за Кујна(Пиштол пепел)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

МОДЕРНИОТ СТИЛ : Естетски префинета бранеа заврши и минималистички изглед оди добро со сите внатрешни оркестарот, идеален за бања употреба.ШИРОКА ПРИМЕНА : Совршен за redecorating и надградба на вашиот бања, исто така способен да кујна за јадење како складирање полица.ГОЛЕМ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Одлична за различни форми на производи, како што се шампони, јадењата, производи за нега на кожата, крпи или долга рачка бања четки.ЗДРАВ & ТРАЈНИ : Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал, туш е цврсти, трајни, rustproof и лесно да се чисти, долготрајни.ФУНКЦИОНАЛНА ТУШ ЛАЖАТ : Вдлабнати дизајн носи ексклузивен прилог на вашата бања простор, држи туш производи рака и ја подобрува туш искуство.Функција : 1. ЗДРАВ & ТРАЈНИ : Направен од висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик материјал, туш е цврсти, трајни, rustproof и лесно да се чисти, долготрајни.2. МОДЕРНИОТ СТИЛ : Естетски префинета бранеа заврши и минималистички изглед оди добро со сите внатрешни оркестарот, идеален за бања употреба.3. ФУНКЦИОНАЛНА ТУШ ЛАЖАТ : Вдлабнати дизајн носи ексклузивен прилог на вашата бања простор, држи туш производи рака и ја подобрува туш искуство.4. ШИРОКА ПРИМЕНА : Совршен за redecorating и надградба на вашиот бања, исто така способен да кујна за јадење како складирање полица.5. ГОЛЕМ ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : Одлична за различни форми на производи, како што се шампони, јадењата, производи за нега на кожата, крпи или долга рачка бања четки.Спецификација : Предмет Тип : Туш Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Color : Како што е прикажано во picture Width : Прибл.320mm / 12.60 in Opening Ширина : Прибл.310mm / 12.20 in Length : Прибл.300мм / 11.81 in Opening Должина : Околу.290mm / 11.42 in Overall Длабочина : Прибл.120mm / 4.72 in Opening Длабочина : Прибл.110mm / 4.33 in Weight : Прибл. 2360-2390g / 83.2-84.3 oz Applicable на : Прием соба, хотели, home Use Сцена : Купатило, кујна, дневна соба, спална соба Пакет Листа : 1 x Туш Лажат Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1‑2in грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

Item Type:
Shower
Material:
304 Stainless Steel
Color:
As shown in the picture
Width:
Approx.320mm / 12.60in
Opening Width:
Approx.310mm / 12.20in
Length:
Approx.300mm / 11.81in
Opening Length:
Approx.290mm / 11.42in
Overall Depth:
Approx.120mm / 4.72in
Opening Depth:
Approx.110mm / 4.33in
Weight:
Approx. 2360-2390g / 83.2-84.3oz
Applicable to:
Reception room, hotels, home
Use Scene:
Bathroom, kitchen, living room, bedroom
Package List:
1 x Shower Niche  :
1. Please allow 1‑2in error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :