.

Шарени живот Мијалник Полица Подот до Таванот Домаќинство Полица за Миење Стојат Руралните старомодна Мијалник Полица Бања Едноставно Измијте Стојат

Шарени живот Мијалник Полица Подот до Таванот Домаќинство Полица за Миење Стојат Руралните старомодна Мијалник Полица Бања

DEN 664.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Виткање Мултифункционален Полица] Има мали експерти, силна товарот капацитет, мулти-слој за складирање, задебелена плочи, и се отвора и затвора во една секунда. [Едноставна инсталација, подготвен да се користи] Каже збогум на проблематично половина час инсталација, еден-вториот виткање, лесно да се отвораат и затвораат, со голем капацитет за складирање, лесен и брз. [Високо-квалитетни материјали, посилни товарот] Едноставна инсталација, подготвени за употреба, лесно да се затвори и да се отвори. [360°реверзибилна огледало]Големи област огледало осветлува сите вас. [Шупливи дизајн] складирање одбор донесува шупливи дизајн и нема мали предмети се плаши од паѓање.Добредојдовте на нашата продавница!мило да ви помогнеме!Пред да ја напушти фабриката, нашите производи се строго да се проверуваат и тестираат!Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате!среќен шопинг!Твоите најдобри choice Product parameter Style : едноставен и modern Storage сцена : патување складирање.

Особините