.

Bickiepegs Младата Teething Бисквити Без Додаден Шеќер, Сол Сите Природни Бебе Лента

Bickiepegs Младата Teething Бисквити Без Додаден Шеќер, Сол Сите Природни Бебе Лента

DEN 1195.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Bickie штипки teething бисквити за бебиња 38g.Не содржи додаден шеќер или сол.Заврши со безбедноста лента.За 6 месеци и повеќе.Teething бисквити за babiesall плачат бебињата и teething плачат бебињата (или се чини дека дури и погласно.ова беше инспирација зад bickiepegs teething бисквити.направени со сите природни состојки, специјално дизајнирана за остварување на вилиците, со цврстина за да ги задоволи залак што новите заби кои се бараат.Bickiepegs помогнаа бебиња и родителите уште од 1925 година.докторите, здравствените посетители и стоматолог им препорачувам.важно : ве молиме внимателно прочитајте го летокот во внатрешноста на оваа пакет за целосни информации и насоки за употреба на bickiepegs.за возраст од 6 месеци и повеќе.

Особините