.

Песочни 200-500 Фер Трговија Капчиња Памук и Дрвени Teether Мулти Шари Bunny Прстен Штракаат, 5-инчен Должина

Песочни 200-500 Фер Трговија Капчиња Памук и Дрвени Teether Мулти Шари Bunny Прстен Штракаат, 5-инчен Должина

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјали : Beechwood прстен.Рака хеклани со 100% органски памук, предиво и polyfill.Големина : 5 инчи Должина x 3.25 инчи Ширина.Машина Перат : За најдобри резултати, место мие вашиот Камче teething прстен со студена вода и не-токсични детергент.Се исуши во некој отворен простор.Дизајн Филозофија : Направен со детскиот развој на ум.Дрво прстен дава благотворно површината за болка во непцата.Бои, текстури, и обликот искра тактилни, аудитивни, и визуелна стимулација.Мало боја варијации се направи секое парче навистина еден-на-еден вид.

Особините