.

Одберете Џвакање Ѓердан за Деца Момчиња - Силиконска Џвакање Pendant Накит за Аутизам, АДХД, Бебе Нега или Посебни Потреби - Џвакање Ѓердан за Момчиња (Multicolor)

Одберете Џвакање Ѓердан за Деца Момчиња - Силиконска Џвакање Pendant Накит за Аутизам, АДХД, Бебе Нега или Посебни Потреби

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

✪【КУЛ СЕНЗОРНИ ЏВАКАЊЕ】 – Детска љубов нашите Ексклузивни Spider Дизајн со Qua Leap Co., Ltd.!На џвака ѓердан му помага на вашето дете да се смири, мирен, и да се фокусира.Особено за децата со teething, аутизам, или сетилните потреби. ✪【ХРАНА-ОДДЕЛЕНИЕ за БЕЗБЕДНОСТ на】 – 3 партија тестирани, BPA Free, ПВЦ Слободни, Доведе Слободни и Phthalates слободни.Изработени со највисок квалитет 100% храна одделение силиконски. ✪【ПРИЛАГОДЛИВИ & ОТЦЕПУВАЊЕ】 – подвижните string & отцепување clasps се направи безбедно да се користи за повеќето деца.Тоа е предложено да се користи со деца постари од 3 години. ✪【ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ】 - Сензорни џвакање ѓердан играчки за децата со аутизам, кај бебе teether ѓердан, деца teething играчки и други џвакање ѓердан сетилни предмети може да се добие валкани допаѓа нешто друго, па лесно чистење е задолжително!Само чисти со благ сапун и вода, толку лесно!. ✪【ГАРАНЦИЈА】 - 100% задоволства загарантирана. 1 година гаранција за квалитет.

Особините