.

Џвака Ѓердан, Сензорни Џвакање Ѓердан Пакет за Деца со Teething, АДХД, Аутизам, Гризе Потреби, Оралните Моторни Гумени Teether, Ајкула Заби chewlery Fidgeting за Момчиња&Девојки

Џвака Ѓердан, Сензорни Џвакање Ѓердан Пакет за Деца со Teething, АДХД, Аутизам, Гризе Потреби, Оралните Моторни Гумени

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Безбедни и не-токсични:Направени од храна одделение силиконски, BPA free, ПВЦ слободни, доведе слободни и phthalates слободни.Тоа е прилагодлив мозок и монтажни тока направи безбедно за повеќето деца да го користите.Анксиозност, стрес олеснување: Нашите сетилни џвакање ѓердани се безбедни за џвакање опција за лица со сетилните потреби, како што се Аутизмот, PDD и АДХД.Тие помагаат во голема мера да го намали вознемиреност и стрес и за оние со сетилните текст нарушувања и да се обезбеди безбедна алтернатива за џвакање на рацете, пенкала, облека, и тврди предмети. 4 во 1 value pack:Вклучува 4 различни обоени џвакање pendant ѓердани.Не е премногу тешко и не премногу меки, сите ѓердани дојде во средна цврстина, па тие се чувствуваат само право!Сега се направени со подобрена, построги формула за подолго траење chews!.Лесно отцепување clasps за безбедност:Нашите Џвакање Pendant доаѓа со отцепување clasps, што го прави гризе побезбедно и го спречува гушење и несреќи; Голема оралните моторни џвакање накит, за момчиња и девојчиња. 100% задоволство гаранција:силикони џвакање ѓердани се поддржани од страна на нашите 100% задоволство гаранција за парите назад.Ние сме секогаш тука и е подготвен да помогне, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако било какви прашања.

Особините