.

Розева Пеперутка Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот За 360 Степени Ротирачки Прст Прстен Standas Мобилен Телефон Заградата

Розева Пеперутка Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот За 360 Степени Ротирачки Прст Прстен Standas Мобилен Телефон Заградата

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Is10 До 15 Дена,Забрзан Логистика Пристигнување Во Рок Од 5 До 12 Дена.Материјал : Розева Пеперутка Мобилен Телефон Ѕвони На Држачот Е Изработен Од Пластика Abspanel ,Метален Цинк Alloyring Тока, Перат Отстранлив Лепило На Грбот.Производ Перформанси : Прстен На Потпирачот Може Слободно Да Се Ротира Во 360 Степени И Преклопени ,Лесно Да Се Прилагоди На Вашите Омилени Гледање Агли Да Се Игра Телефони Или Гледате Видео Записи, Удобно, Цврста И Силна, Анти-Падот, Супер Лепливоста.Универзална Компатибилност : Овој Мобилен Телефон Носител Е Компатибилен Со Сите Мобилни Телефони И Телефонски Случај.Упатство За Употреба : Ве Молиме Да Ја Исчистите Површината На Телефон Или Телефон Случај Пред Употреба, Чувајте Го На Рамна И Мазна.Флексибилни Ротација : Розева Пеперутка На Мобилен Телефон Да Ѕвони Држачот Поддржува 360 Степен Ротација, Можете Слободно Задржете Го Вашиот Телефон Во Било Агли, Да Уживаат Во Повеќето Удобно Позиции И Агли На Гледање, За Да Се Види Videos Super Вшмукување : User-Friendly Дизајн, Супериорен Во Однос На Лепливоста, Супер Леплива Лепило Може Цврсто И Лесно Да Се Закачите На Било Рамна Површина На Вашиот Телефон Или Телефон Случаи, Обезбедување На Носителот На Цврсто Се Држи На Вашиот Телефон Без Falling Multifunction : Нашиот Мобилен Телефон Ѕвони На Носителот Може Да Се Користи Како Потпирач, Автомобил Планината, Анти-Пад И Кражба, Производите Ќе Ви Помогне Да Се Ослободите Вашите Раце Кога Гледате Тв Или Други Операции ,Заземаат Повеќе Погодности И Смешно Да You Instructions За Употреба : Ве Молиме Да Ја Исчистите Површината На Телефон Или Телефон Случај Пред Употреба, Чувајте Го На Рамна И Smooth After Продажба : Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку Е-Маил, Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа.

Особините