.

Soundance Лаптоп Стојат Прилагодливи Столб Компатибилен со Apple Mac MacBook Pro Воздухот, Ергономски Алуминиумски Држач за 10-17.3 Инчен Лаптоп Компјутер, Мулти-Агол Стои со Топли

Soundance Лаптоп Стојат Прилагодливи Столб Компатибилен со Apple Mac MacBook Pro Воздухот, Ергономски Алуминиумски Држач

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големи Димензии за Широк Компатибилност – надградба големи лаптоп столб одговара на сите лаптопи од 10 до 17.3 инчи, како што се Apple Mac Book 12 / 13, Mac Book Air 13, Mac Book Pro 13 / 15 / 2018 / 2017 / 2016, Lenovo Think Pad, Dell, HP, ASUS, Chromebook, и други преносни компјутери PC компјутери (10 инчен, 11 инчен 12 инчен, 13 инчен, 13.3 инчен, 14 инчен, 15 инчи, 15.4 инчен, 15.6 инчен, 17inch итн.).Прилагодлив за Совршен Ергономски Висина – лаптоп стојат може да се прилагоди во мулти-агол до совршен висина сакате.Погодна око ниво коригира вашиот држење на телото и го намалува вратот болка, болка во грбот и замор на очите.Hight Квалитет за Steadiness – Направени од цврстата алуминиумска легура и дизајниран со стабилна torsion шахти, што го прави сигурни дека стојат без wobble.На зглоб, ќе заклучите цврсто, кои може да бара малку напор да се прилагоди на агол, но поради тоа, на штандот е постабилна без wobble.Гумени влошки на врвот површината и пред усна држете го вашиот лаптоп стабилна во место и заштита на вашиот уред од гребнатини и лизгачки.Згора на тоа, гумени влошки на дното задржи стојат од лизгање на вашата работна маса.Z-Тип Дизајн за Повеќе Простор – Z-тип стојат ви дава повеќе простор на вашиот десктоп.Може да се стави на вашата тастатура или други продукти на дното на платформа на мирување (под вашиот лаптоп), кој го чува вашето биро чиста и организирана.Кога не користите подножје, можете да превиткајте го и лесно да се организира.Вентилација Дизајн за Дисипација на Топлина – На алуминиумска платформа апсорбира топлина лесно, и им помага на топлина dsspipate од вашиот лаптоп.Дупка во platfrom ја подобрува вентилацијата и струење за да се спречи вашиот лаптоп од прегревање.

Особините