.

Прилагодливи Лаптоп Носителот, Магнетни Лаптоп Телефон Носителот, Алуминиум Лаптоп Страна Планината Клип, Тенок Преносни Свитлива Паметен Телефон Стојат, Монитор

Прилагодливи Лаптоп Носителот, Магнетни Лаптоп Телефон Носителот, Алуминиум Лаптоп Страна Планината Клип, Тенок Преносни

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Магнетни Проширување Заградата 】 Тоа не само што може да Држете го вашиот мобилен телефон за да монитор или лаптоп за да се добие мулти-екран компјутери искуство, се прошири на вашиот екран, зголемување на вашата продуктивност, ги Вршат задачите.Дури и ако телефонот е во бесшумен режим, вие не ќе го пропушти сите важни информации. 【Нова Надградена Лаптоп Телефон Носителот】 паметен Телефон месеци за Лаптоп или десктоп монитор.Монтажа за сите вид на рамна компјутерски екран, лесно да ги видите текстуални пораки или да одговорите на повиците на работа, уживајќи двоен екран во исто време, да се подобри за статистика ефикасност. 【Лесен за Употреба】 Phone држач за монитор користат магнетни дизајн, кој може цврсто adsorb на мобилен телефон во близина на лаптоп или на екранот.Тоа е многу едноставна за да се инсталира, носење и употреба.Лесно да вршење на повеќе задачи меѓу телефонот и лаптоп без подигање на телефонот. 【Широко Компатибилност】 Количка за Телефонот Стојат Универзална Компатибилен 4-8 инчи паметен Телефон.Исто така, можете да го користите како приклучок за слушалки закачалка за да се елиминира биро нередот.Особено погоден за канцеларија или видео-конференција. 【100% Задоволителна Услуга】 1 x Лаптоп Проширување Заградата Телефон Носителот, 2 x Магнетна плоча, 1 x 3М Лепак.Ние нудиме две-годишна гаранција и слободен живот техничка поддршка.Ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!.

Особините