.

WESSD Netbook Лаптоп Компјутер Стојат Носителот, Свитлива Алуминиум Вентилирани Стојат, Брзо Топлина Дисипација, Мини Мобилен Таблета Стојат

WESSD Netbook Лаптоп Компјутер Стојат Носителот, Свитлива Алуминиум Вентилирани Стојат, Брзо Топлина Дисипација, Мини Мобилен

DEN 1888.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Количка за Минимална Мобилни Таблета Стои : На Количка за Мобилни Таблета Застане е пренослив држач кои можат да имаат форма на таблети или други електронски уреди цврсто и да ги чуваат безбедно.Трибината е направено од алуминиум кој е високо-квалитетни и трајни производи за секојдневна употреба.Тоа не е лесно да се пробие во споредба со пластични застане.Трибината е опкружено со квалитетот гума на дното за да се спречи лизгање несреќи и тоа може да се одржи вашите уреди во стабилен начин.Со прецизни кроена, можете да го полните вашиот телефон лесно.Широк Ориентации : Тоа ги поддржува вертикална и хоризонтална ориентација што ќе може да се стави вашиот уред во различни агли кога сакате.Совршен За Сите Уреди : Таа е погодна да се одржи мали и големи уреди.Опис : Предмет Бр. : LS11 Category : Лаптоп мулти-функција bracket Style : folding Applicable модели : ipod touch 4-та генерација, ipad 3, ipad 4, ipad 2, i Pad Mini Product тежина : 0.15 kg Product големина : 230*130mm Packing листата : opp вреќа + product Color : розова, зелена, сина, сребрена gray Specifications : Количка за Минимална Мобилни Таблета Stand The Количка за Мобилни Таблета Застане е пренослив држач кои можат да имаат форма на таблети или други електронски уреди цврсто и да ги чуваат безбедно.Трибината е направено од алуминиум кој е високо-квалитетни и трајни производи за секојдневна употреба.Тоа не е лесно да се пробие во споредба со пластични застане.Трибината е опкружено со квалитетот гума на дното за да се спречи лизгање несреќи и тоа може да се одржи вашите уреди во стабилен начин.Со прецизни кроена, можете да го полните вашиот телефон лесно.Тоа е совршен за повеќе devices Wide Ориентации : Тоа ги поддржува вертикална и хоризонтална ориентација што ќе може да се стави вашиот уред во различни агли кога сакате.Повеќе Агли : застане е многу прилагодливи, можете да имате различни агли на гледање, кога користите телефон или таблет.Таа има безбедна заклучување за да се стегне застане.Свитлива Дизајн : стенд е дизајниран со склоплива функција.Тоа е простор-за заштеда на енергија и лесно за носење околу.Издржлив Материјал : држачот е изработен од алуминиум кој е траен и здрав материјал кој не е лесно да се скрши.Совршен За Сите Уреди : Таа е погодна да се одржи мали и големи devices Package се Вклучени : 1*држачот.

Особините