.

Прилагодливи Лаптоп Стојат, Lamicall Лаптоп Столб - Преносни Свитлива Ергономски Алуминиум Компјутер Лаптоп Стојат Носителот на Лифт за Маса, Компатибилен со MacBook Air Пр

Прилагодливи Лаптоп Стојат, Lamicall Лаптоп Столб - Преносни Свитлива Ергономски Алуминиум Компјутер Лаптоп Стојат Носителот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Висина Прилагодливи】 лаптоп стојат на биро може да се прилагоди за да се удобно висина врз основа на вашиот вистински треба.Тоа им се овозможи да се поправи држењето на телото и ги ублажува вратот, рамото и ' рбетниот болка, тоа е многу удобен за работа во дом, канцеларија и на отворено, го прави за полесно пишување. 【Преносни & Свитлива】 Тенок и лесен Macbook air застане на носителот, што ќе ви овозможи да ги зачувате во вашиот лаптоп торба или ранец и да ја однесете со вас кога одите.Добар партнер за патување и бизнис патувања. 【Стабилен и Заштитни】 Направени од премиум легури, компјутерот стојат столб е сосема здрав и да се има мазна работ дека те штити од тоа да биде изгребани.Со гумени влошки на врвот површината и пред усна, држете го вашиот лаптоп стабилна во место и не се грижите за било scuffs на вашиот прилично преносни компјутери. 【Широк Компатибилност】 macbook pro стојат држачот за маса е компатибилен со сите лаптопи од 10" до 15.6", како што е Mac Mac Book Pro 14 16 инчен 2021 Воздухот 12 13 15 2020 2018 2019 Microsoft Surface Google Pixelbook Dell XPS HP Chromebook и повеќе 11 инчи - 15.6 инчи лаптоп преносни компјутери. 【Топлина Дисипација】 На вентилација дизајн, нуди поголема вентилација и повеќе струење да се излади вашиот лаптоп и да се спречи прегревање и несреќи.Се прошири на вашиот лаптоп услуга живот.Божиќ Подароци за денот на Благодарноста Присутни Regalos де Navidad.

Особините