.

XIAOZHI Црна Кожа Портфолио со Notepad Простор за 10.2-инчен / 10.5-инчен / 11-инчен iPad, Padfolio Случај Бизнис Zippered Организатор Документ Папка со Писмо, Големина Notepad Носителот

XIAOZHI Црна Кожа Портфолио со Notepad Простор за 10.2-инчен / 10.5-инчен / 11-инчен iPad, Padfolio Случај Бизнис Zippered

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Професионален дизајн направени од вистинска кожа.Панел држи вашиот таблет со агол ремени за лесно отстранување, Компатибилен одговара за 11-инчен i Pad Про (2018 Тоа може да се приспособат на полнење кабли, глувци итн. , изработка на патувањето полесно.

Особините