.

Заштитна Кожа Случај за AirTags,droperprote Анти-Нула Анти-Изгубени Носителот Случај за Airtag со Keychain Прстен Компатибилен со Apple Воздух Запис 2021 за домашни Миленици,Копчиња,Ба

Заштитна Кожа Случај за AirTags,droperprote Анти-Нула Анти-Изгубени Носителот Случај за Airtag со Keychain Прстен Компатибилен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Компатибилност] : Овој случај, за Air Tag случај наменета за Air Tag 2021(Забелешка : Ова е само СЛУЧАЈ, Не се вклучуваат Airtag). [Премиум Квалитет] : Овој случај, за Airtag направени од премиум трајни кожа со keychain прстен.И случајот за Airtags дизајниран со двојно деликатна крои ,може совршено да сит на вашиот Air Tags да се заштити и да се зацврсти вашата Aritags. [Метален keychain] : Овој случај, за Airtag дизајниран со висока класа метален keychain прстен,кој не е лесно да ' рѓа дури и со долго време се користи, и, исто така, може да се врши или симната непречено. [Широка Употреба] : Со keychain прстен на Air Tags, може да се стави Air Tags на копчиња,паричник,багаж,ранец,кучиња,мачки и повеќе.Вие само треба да се држат вашата Air Tag внатре. [Опции за Цел] : Ние нудиме различни мода бои случај за Air Tag .И исто така можете да изберете [1 Пакет] или [2 Pack] за нарачка.droperprote Potective Кожа Случај за Air Tags 2021 Компатибилен : Компатибилен со Apple Airtag tracker објавен во 2021 Употреба : треба само да се држат вашата Air Tag внатрешноста на случајот.Со keychain прстен на Air Tag, може да се стави Air Tag на копчиња,паричник,багаж,ранец,кучиња,мачки и повеќе.Може да се стави на Air Tag на ништо со ова Air Tag случај.

Особините