.

Jiali Лаптоп Ракав Случај Преносни Мулти-Функција Слушалки Држачи за Кабел за Складирање Торба, Двоен Слој за Складирање Торба, Големина: 12x5x26cm (Сива) (Боја : Сива боја)

Jiali Лаптоп Ракав Случај Преносни Мулти-Функција Слушалки Држачи за Кабел за Складирање Торба, Двоен Слој за Складирање

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лаптоп ракави со шок апсорпција и заштита на вашиот компјутер од случајно гребнатини.идеален за вас да го носат вашиот лаптоп надвор.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА & ПРОСТОР ЗА СКЛАДИРАЊЕ.Полесно е да се носи.Издржливи патентите блиски и отворени без проблеми, обезбедување на долгорочна употреба секојдневно.ПОЛНЕЊЕ ПОРТА ДИЗАЈН и ЖИВОТОТ за ВРЕМЕ на КВАЛИТЕТ,лаптоп bookbag во вашиот уред за лесно полнење.Животот за време на квалитетот и пријателски 24 часа услуги на клиентите.Преносни Мулти-функција Слушалки Држачи за Кабел за Складирање Торба, Двоен Слој за Складирање Торба, Големина : 12x5x26cm (Сива).Изработка на вашата работа, бизнис и да патуваат полесно, каде и да go1. Едноставно, лесно и удобно. 2. Заштита на вашиот телефон додатоци од прашина, нота, гребнатини и други мали штети. 3. Погоден за слушалки, У диск, податочен кабел, картичка, полнач, итн. 4. Мулти-cell складирање, поголем капацитет. 5. Забелешка : не се вклучени слушалки, податочни кабли, картички и други предмети.

Особините