.

PADHOLDR Про Серија F110 Носителот Изграден специјално за Getac F110 со Заклучување на Задните

PADHOLDR Про Серија F110 Носителот Изграден специјално за Getac F110 со Заклучување на Задните

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН ЗА GETAC F110 ТАБЛЕТА.ХИБРИД-ЗАКЛУЧУВАЊЕ Со отстранување на еден spacer од држачот, ќе имаат способност да се лесно да се движете го вашиот таблет во и надвор од држачот.Одржување на spacer инсталиран ќе го задржи вашето таблета безбедно заклучен во држачот.УНИВЕРЗАЛНА ЗАСИЛУВАЧИ & VESA МОНТАЖА И СЛ.Вклопуваат F110 е специјално дизајниран да се вклопуваат во Getac F110 таблета без случај инсталиран.Оваа серија им припаѓа на нашите "хибрид" класа на сопствениците.Хибрид на носителите на ви даде опција за заклучување на вашиот таблет во држачот, или имаат способност да се инсталира и да ги отстрани таблета брзо.Целосна рамка, дизајн и заоблени агли се даде на носителот на елегантен дизајн.

Особините