.

Картички Кошара 400+ Конвертибилна Палубата Кутија | Двојно-Ракави Картичка Складирање | Премиум Картичка Игра Заштитник | Nexofyber Површина | Држи до 400 Карти | Сина Боја

Картички Кошара 400+ Конвертибилна Палубата Кутија | Двојно-Ракави Картичка Складирање | Премиум Картичка Игра Заштитник

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ИМА и ДО 400 ДВОЈНО-РАКАВИ КАРТИЧКИ : Овој мулти-функционална премија кутија е дизајниран за совршено 400 редовни двојно-ракави картички.Две отстранлив фиоки со генијален магнетни клапи обезбеди лесен пристап до токени, ракави картички, или целосна палуби.На врвот на преградата може да се користи за чување на одигра картички, додатоци, или како мини сечат лента.ПРИСУТНИ КАРТИЧКИ ВО НОВИ & УНИКАТНИ НАЧИНИ : Со нашиот високо оценет КОНВЕРТИБИЛНА систем отстранлив капак clips на дното заштеда на скапоцени простор на вашиот гејмерски маса кога се отвори.ИНОВАТИВНИ ЧУВАЊЕ : На конвертибилен Кошара 400+ комбинира палубата кутија, додатоци фиока, и држачот за картички во една елегантна кутија да го задржи дури и голем дек во совршена форма на игри маса.Нема повеќе ѓубрето над вашата картичка на магацинот кога цртање картички.Додатоци фиока има коцки, шалтери и други мали предмети.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Кошара 400+ издвојува комбинирање на нови црна Nexofyber+ материјал со различни сина микрофибер внатрешна обвивка.Кутија е цврсти и издржливи.Моќни магнети обезбеди прецизни и сигурни затворање.УПОТРЕБА СО ДРУГИ GAMEGENIC ПРОИЗВОДИ : Во Јамата 400+ Кабриолет е компатибилен со конвертибилна складирање решенија и е оптимизиран за особено дебели внатрешна ракави.Ние препорачуваме користење на Gamegenic ракави.Ракавите од другите брендови може да влијаат на капацитетот и компатибилност. ""Следната ГОЛЕМА работа!" Тоа е она што многу корисници се чека за : голема премија кутија за целта на совршено фитинг стандардна големина картички во ракавите.Со дополнителни иновативни карактеристики, ова е сè што ви треба за вашата колекција на голем гејминг ноќ и совршен за голем избор на игри и потреби.Овој мултифункционален премиум кутија е дизајниран за совршено да се вклопи 400+ двојно-ракави, или 540 игра на табла ракави картички*.Оптимизиран дизајн го задржува картички во позиција, спречување на нив од менувањето на околу.Две отстранлив, скриени фиоки со генијален магнетни клапи, да обезбеди лесен пристап до токени, коцки, или дури и ракави картички или целосна палуби, e.г.Чудо на Шампионите, Key Forge®, итн.Исто така, на врвот на преградата на Картички' Кошара може да се користи за чување на одигра картички, додатоци, или како мини сечат лента.Дополнителни слотови на страната се идеални за ракави преголеми картички и стандард на живот влошки/пишување влошки.За да зачувате простор на игри на маса се отстрани капакот и клипот до дното.Покрај тоа, моќни магнети и иновативни затворање механизам задржи Картички' Кошара безбедно затворени, дури и ако полето е потресена наопаку.".

Особините