.

Свитлива СТП Кожа Eyeglass Случај Очила за Чување Заштитни Случај за Очила - 09

Свитлива СТП Кожа Eyeglass Случај Очила за Чување Заштитни Случај за Очила - 09

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина : прибл. 16 x 6.8 x 6.2 cm/6.3 x 2.67 x 2.4 инчи.Пакет вклучуваат 1 x наочари случај.Очила за Случај за myopia очила или читање очила, да ги задржи вашите очила заштитени.Наредени со лен ткаенини, заштита на леќи од гребнатини и нечистотија.Ќе биде одличен подарок за вашите пријатели и најблиски.Бродови од Хонг Конг.Очила случај заштити вашите очила од инциденти на леќи и штети на рамката.

Особините