.

Manoch 46pcs Зеленчук Овошје Храна Резба Алатки Поставите Врежани Готвач Ножеви за Полнење Материјал: Хром Челик Случај Големина: Прибл. 22.8 17.5 4.5 cm / 9.0 6.9 1.8 инчен За Готвач

Manoch 46pcs Зеленчук Овошје Храна Резба Алатки Поставите Врежани Готвач Ножеви за Полнење Материјал: Хром Челик Случај

DEN 1171.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

8 инчен Количина : 46 PCS Пакетот Вклучува : 1 Сет 46 Pcs Резба Алатки за Полнење(45 Pcs Резба Алатки + 1 PC торба) ве Молиме Имајте во предвид : 1.Користење на алатки направи чинија изгледа попривлечно.Резба knifes имаат дрвена или пластична рачка, сите тие се многу удобно да се справи.Користење на алатки направи чинија изгледа попривлечно.Ако вашиот пријател е снабдувач или резба хобисти, нашите резба алатка за полнење ќе се убав подарок за нив.Овој професионален сет на резба алатки може да им помогне да го подобрите вашиот готвење вештини.Ви благодариме за вашето разбирање.Спецификации : Состојба : Нова Материјал : Хром челик Боја : Прикажува како слика Случај Големина : Прибл.Можете да ги користите за да го исечете овошје и зеленчук или друга храна.Лесно за чистење, миење со сунѓер и потоа исушете за следната употреба.Можете да ги користите за да го исечете овошје и зеленчук или друга храна.Карактеристики : Направен од хром челик, рѓа-доказ, здрава и трајни производи за употреба.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.Опис : Ова е разноврсна кујна алатка за сечење suite.8 инчен Количина : 46 PCS.Овој професионален сет на резба алатки може да им помогне да го подобрите вашиот готвење вештини. Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Можете да ги користите за да го издлаби убави форми на многу видови на храна, овошје, зеленчук и колачи.Можете да ги користите за да го издлаби убави форми на многу видови на храна, овошје, зеленчук и колачи.Сите резба алатки се спакувани во случајот, тоа е многу лесно за чување и удобен за носење.Ве молиме да се биде внимателен кога ќе се мијат нив.

Особините