.

Мобилен Телефон Паричник, Оган Цвеќиња за Држачот за Назад на Телефонот Лепило се Држи На Кредитна Картичка Носителот Телефон Паричникот за Држачот за на Сите паме

Мобилен Телефон Паричник, Оган Цвеќиња за Држачот за Назад на Телефонот Лепило се Држи На Кредитна Картичка Носителот Телефон

DEN 287.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал & Големина : Назад На Телефонот Кредитна Картичка Во Држачот Е Направен Од Висок Квалитет На Трајни Производи Од Кожа Која Го Обезбедува Џеб Никогаш Нема Да Ја Губи Еластичноста, Кога Не Е Во Употреба.Големина : 2.4 ×3.5 Инчен.Тесни И Висока Безбедност : Овој Мобилен Телефон се Држи На Паричникот Користи 3m селотејп Поддршка За Силна,Цврста,Долго-Траен Задржете.Тоа Нема ДА Губат Силата Поради Џеб Топлина, Светлина, Влага Или Пот, И Тоа Нема ДА Остави Леплива Остатоци Ако одлучите Да се Отстрани.Универзална Големина : Лепило за Држачот За Телефонот Случај Може да се Одржи 3-5 Картички & Некои Пари, Како на пример : лична Карта, Кредитни Картички, возачка Дозвола, Бизнис Картички, членската Картичка, Осигурување Картичка, Картичка за Попуст, Визит-Карта, "frequent flyer" Картичка, Итн.Fashion & Погодно : Покрај На Стап Паричник На Вашиот Телефон, Можете Да Се Држи На Вашиот Компјутер Биро, Автомобил Прозорец, Автомобил Цртичка, Фрижидер Врата, Дома Пред Врата, И Слично.Customer Service : Ако Имате Било Какви Прашања Поврзани Со Нашите Производи,Ве Молиме Да Ги Споделите Со Нас.Ние Ќе Се Обезбеди Најдобра Услуга За Вас.Оган Цвеќиња Печатени Држачот За Назад На Phone Material : Стп Leather Providing Висок Квалитет И Модерен Начин Да Се Лесно Продавница Картички И Готовина.Употреба Како лична Карта, Кредитни Картички, возачка Дозвола, Бизнис Картички, членската Картичка, Осигурување Картичка, Картичка за Попуст, Визит-Карта, "frequent flyer" Картичка, Etc Usage Method1. Ја Избрише Секоја Солза Од Нечистотија Прашина На Задната Страна Од Вашите Телефони И Сува Тоа Целосно.2. Излупете Off Грбот На Хартија.Не Допирајте На Лепило Површината Со Вашите Раце.3. Ве Молиме Потврдете Го На Позиција Да Се Држиме Телефонот За Држачот Како Лепило Не Се Обновливи.4. Притиснете Рампа Тешко Против Вашиот Телефон За 30 Секунди.На Сила Од Лепило Ќе Бидат Ефективни По 15 Мин, Dona€т Употреба Или Вметнете Ја Картичката Во Телефонот за Држачот Откако Ќе се Држи Го На Вашиот Телефон.5. Примени На Рамен Suface.Лепило Не Е Погоден За Текстура /Кожа/Силикон Телефон Случај.

Особините