.

Полицијата Тенка Линија Знаме Спартанско Лаптоп Ракав за Носење Таблет Компјутер Заштита Чантата со Рачка за 12inch

Полицијата Тенка Линија Знаме Спартанско Лаптоп Ракав за Носење Таблет Компјутер Заштита Чантата со Рачка за 12inch

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој компјутер торба е направен од neoprene, носат-отпорни, отпорно на гребење, водоотпорен, меки и удобни, трајни, еднократно, и заштитете го вашиот лаптоп од гребнатини, гребнатини, удари, прашина и сл.На врвот на компјутер торба е опремен со трајни патент дека слајдови непречено, што ќе ви овозможи да се стави вашиот лаптоп на пригоден начин.Дршката е дизајниран за лесно носење и голем капацитет.Тоа може да се одржи моќта адаптери, кабли, пенкала, notepads, тетратки и др., и тоа е уште лесни и тенки по поставеност , не покажуваат тежина.Имаме пет големини за вас да се избере : 10inch, должина : 29 см / 11.4 инчи, ширина : 22 cm / 8.6 инчи, дебелина : 1.5 cm / 0.6 инчи,12inch, должина : 32 cm/12.6 инчи, ширина : 24 cm/9.4 инчи, дебелина : 1.5 cm/0.6 инчи,13inch, должина : 35 cm/13.8 инчи, ширина : 26 cm/10.2 инчи, дебелина : 1.5 cm/0.6 инчи,15inch, должина : 39.5 cm/15.5 инчи, ширина : 28 cm/11.1 инчи, дебелина : 1.5 cm/0.6 инчи,17inch, должина : 42 см/16.5 инчи, ширина : 32 cm/12.6 инчи, дебелина : 1.5. Стилски компјутер перниче е многу погоден за секојдневна употреба, бизнис патување, канцеларија, учење, предавање, хотел, кампување, патување, фитнес, јога, итн., на роденден, Денот на Вљубените, денот на Благодарноста, Божиќ, и им даде на тоа да се пријатели, пријателки, колеги, совршен подарок за семејството.Поради прирачник за мерење, нормално е дека грешката е во рок од 2-4cm.Ако сте го купиле нашите производи компјутер торба, ако имате било какви прашања во текот на процесот на, ве молиме слободно да ни e-mail.Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши во рок од 24 часа.Ве молиме да бидат сигурни да се купи.

Особините