.

DILIBRA Сончоглед Ѕид Налепници со 12PCS 3D Сино Пеперутка, Жолта Цвеќиња DIY Уметност Отстранлив Кора и се Држи Ѕид Decal, Флорални Mural Оркестарот за Деца Бебе Дневна Соба и Сп

DILIBRA Сончоглед Ѕид Налепници со 12PCS 3D Сино Пеперутка, Жолта Цвеќиња DIY Уметност Отстранлив Кора и се Држи Ѕид Decal,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

☀【Материјал】 : Сончогледово ѕид налепници направени се од висок квалитет, водоотпорен и издржливи винил материјал. 100% нов и висок квалитет.Не-токсични, заштита на животната средина.На налепници кора и се држи лесно. ☀【Пакетот Вклучува】 : 1 BUC×Сончоглед ѕид налепница 60×30cm (23.62×11.81 во). 12 Компјутери 3 D пеперутки ѕид оркестарот. ☀【Трајни & Обновливи】 : Сончогледово налепници се водоотпорни и високо лепило.Ако сакате да го користите повторно, вие само треба да купи некои двострано лента. ☀【Апликација】 : Совршен за внатрешна и надворешна, ова е мора да се има за секој дом.Широко се користат во градина, тремот, спална соба, дневна соба. ☀【Совршен Декор】 : Sunflowers симболизираат храброст, послушност и љубов.Жив Сончоглед и убава пеперутка претставуваат виталност.Секој сака виталност и младост работи. ☺Материјал : ПВЦ/Винил. ☺Опсег на примена : Секоја рамна и мазна површина, како што се подови или windows на спална соба, дневна соба, тоалет, канцеларија, ученичкиот дом или продавница.Лесно да се Примени. ☺Функција : Трајни, Притисок Отпор, Шок Отпорност, Отпорност На Влага. ☺Пакетот Вклучува : 1(set) ×Сончоглед ѕид налепница, 12 × Пеперутка ѕид налепница. ☺Лесен за Инсталација : Лесно да лупам и се држи DIY сончоглед decals, смешни и брзо.Се однесува на било каква мазна површина,едноставни чекори за да го инсталирате на ѕид без хаос со вашиот сопствен дизајн.Украсете го вашиот дом прекрасна и пријатна од сончоглед ѕид decal! Зошто да изберат да ни? ☀ Најдобрите Претстави Идејата за ѕид decal е совршен годишнина, роденден и housewarming присутни идеја.Прекрасен подарок за вашите деца, пријатели и семејството. ☀ Екранот во вашиот дом, канцеларија, кафуле, хотел или било која друга соба сакате да ја направите вашата.Нашите налепници ќе се претвори секоја соба во модерен простор за кои ќе сакаат да се трошат вашето време.Исто така, во канцеларија или во хотелска соба обезбедува Ѕид Уметност пријателска атмосфера, и импресионира вашите клиенти и на гостите.Како да се користи? 1.Исчисти површината и да се обезбеди тоа е без прашина и нечистотија. 2.Се сече на парчиња зависи од обликот, ако е потребно. 3.Внимателно отстранување на бела подлога од хартија. 4.Изберете паста локација, мазна и рамна површина. 5.Ставете го на површината и притиснете на ѕид decal цврсто против ѕид за да се обезбеди дека се држи добро.Answer : ___________________________ Note : ☁Многу сцена слика е само ефект на екранот, вистинската големина молиме обратете се на сликата на "Производ Големина". ☁Се надеваме дека ќе уживате во вашиот производ, и да споделувате со нас вашите креации и иновации.

Особините