.

QINJENEY Нане Зелена Polka Точка Decals (72 Decals), Акварел Polka Точки Ѕид Decals Налепница за Градинка Детска Спална соба Училница Оркестарот или Девојки Соба Ѕид Decals, Деца Ѕид Decals, Ш

QINJENEY Нане Зелена Polka Точка Decals (72 Decals), Акварел Polka Точки Ѕид Decals Налепница за Градинка Детска Спална

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Голема Налепници за деца простор : Оваа Портокалова и Розева Точки е совршен за училница ѕид decals или деца playroom област декорација.Тоа може да направи вашето дете да се чувствуваат забава и весела.Широка Употреба : Овие акварел точки decal може да бидат уредени во различни креативни и уметнички модели.На акварел точки decal е погодна за декорација на градинка ,училиште, украси за училницата,детска спална соба,девојки соба, дневна соба,windows и партија.Само кора и се држи овие polka точка decals насликани на ѕид или било каква мазна, рамна, сува и прашина слободна површина стил на вашиот инсталирате multicolor ѕид налепница на вратата, маса или било каде на друго место сакате pop на боја.Тоа е лесно да се држи и да кора.Квалитетот безбедност : Овие акварел точки decal на супериорен винил ПВЦ,безбедно и нетоксичен.Нашите налепници се водоотпорни ,исто така, пренослив и нема остатоци по пилинг.Ова е одличен подарок за вашето дете, на Многу места може да биде украсена со тоа.Тоа може да го направи просторот многу поинтересен.Предлози за употреба : Оваа позадина Погоден за DIY, даде целосна претстава за вашата креативност.Ние не препорачуваме pasting на површината на тапет, нерамни површини и паѓа сиви ѕидови.Се надевам дека оваа позадина може да ви донесе среќа.Лесно да лупам и стап.Безбедно.водоотпорен.Ѕид-пријателски.Ставете на секоја позадина поединечно, наместо на објавување на целата позадина одеднаш.

Особините