.

BESPORTBLE 1PC Креативни Еднорог Ѕид Налепница Декоративни Ѕид Decal Цртан филм Ѕид Хартија за Дома бебе соба Градинка Партија Декорација

BESPORTBLE 1PC Креативни Еднорог Ѕид Налепница Декоративни Ѕид Decal Цртан филм Ѕид Хартија за Дома бебе соба Градинка

DEN 1819.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направен од ПВЦ материјал, безбедно и трајни производи за долго време се користи.Лесно да се примени, лесно да се отстрани без да остават било леплива остатоци.за детска соба, спална соба, дневна соба, продавница, канцеларија, итн.Парична казна изработка со симпатична изглед, што го прави повеќе привлечни за децата.Со цртан филм еднорог дизајн, одлична декорација за расадник, градинка и така натаму.Опис Ова е премиум ѕид налепница за декорација.Изработени од, пренослив и водоотпорен ПВЦ.Лесно да се примени, лесно да се отстрани без да остават било леплива остатоци.Лесно се лепат директно на ѕид, на врата, огледало или било каква мазна површина сакате.за детска соба, спална соба, дневна соба, продавница, канцеларија, итн.Карактеристики - Боја : Шарени.- Материјал : ПВЦ.- Големина : 60x36cm/ 23. 6x14. 2inch.- Направен од ПВЦ материјал, безбедно и трајни производи за долго време се користи.- за детска соба, спална соба, дневна соба, продавница, канцеларија, итн.- Лесно да се примени, лесно да се отстрани без да остават било леплива остатоци.- Парична казна изработка со симпатична изглед, што го прави повеќе привлечна за деца.- Со цртан филм еднорог дизајн, одлична декорација за расадник, градинка и така натаму.Пакет Including1 x Еднорог Ѕид Налепница.

Особините