.

Белег Кикирики Налепници за Деца (Пакување од 237 Налепници, 12 Листови—Сите Повод ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените, Празник)

Белег Кикирики Налепници за Деца (Пакување од 237 Налепници, 12 Листови—Сите Повод ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените,

DEN 192.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Задоволство момчиња и девојки слично со оваа возбудлива Кикирики налепница асортиман.Забава дизајни вклучуваат Snoopy, Чарли Браун, и бандата се има секојдневна забава и прославувањето на Денот на Вљубените, Свети Патрик Ден, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ, и завршувањето на студиите.Совршен за украсување тетратки, молив случаи, покани, честитки и многу повеќе.Сигурно да се погоди со децата и наставниците премногу!.Најголемиот дел пакет е одлична вредност. 12 листови вклучени со над 200 налепници.Купи неколку на рака од целиот листови како награди или партија услуги.Белег е еко-пријателски канцелариски материјал е направен со хартија од добро-управувана шуми.Совршен за оценување ливчиња, делење како партија услуги, или прилагодување на вашиот опрема за на училиште или дома, овие забава налепници имаат дизајн за секоја пригода кој сите вашите омилени Кикирики ликови.Купи неколку одеднаш, па секогаш ќе имаат налепници за на рака за забавна активност или возбудлива награда.Белег бренд е широко признати како најдобро за поздрав карти, подарок заврши, и повеќе.За повеќе од 100 години, Белег е помагање на своите клиенти направи секојдневни моменти и повеќе убави и прослави повеќе радосни.

Особините