.

Деца Правила Солидна Боја На Ѕидот Decal

Деца Правила Солидна Боја На Ѕидот Decal

DEN 1032.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Целосно пренослив и обновливи ѕид decals, кои ќе заличи и додадете карактер до секоја соба.За најдобар резултат не може да се користи на текстура ѕидови или ѕидовите обоени со рамна боја.направени со 100% полиестер платно само лепило винил и HP Латекс Мастила.Нашите производи се направени да нарачате.Тие се 3-5 дена да се произведе.За чистење користете влажна крпа и топла вода. 65" x 20".

Особините