.

CRZ ЈОГА Мажите е Лесен Памук Pima Кратко Sleeve Спортски Маици Тренингот Брз Сува Лабава Одговара Tees

CRZ ЈОГА Мажите е Лесен Памук Pima Кратко Sleeve Спортски Маици Тренингот Брз Сува Лабава Одговара Tees

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Памук Pima Материјал : 88% Памук Pima, 12% Spandex.Памук Pima ткаенини : Ултра-Меки & Кожата-Пријателски материјал, кој е мошне еластичен и лесни како пердув.Атлетик екипажот вратот кошули за мажи.Разни Солидна Боја маици се обезбеди за задоволување на вашите потреби за појавување со неврзан панталони или фармерки, итн.Кратко sleeve tees за мажи : Направен на 4-начин се водат ткаенина која е дише и еластичен, исто така, и со функција на висока отпорност на абразија.Лабава Одговара тренингот маици : брзо фитил далеку влага за да бидете кул и сува во текот на целиот ден, ви помогне да останете фокусирани во текот на тренингот.Соодветни за спортови, безбол, плажа, спортски, тренингот, бизнис, дневен фустан и неформални прилики.Совршен подарок за семејства, пријатели и дечко.Обезбеди повеќето удобно спортски.Креирање позитивна и здрава спортски начин на живеење.Добредојдовте на изненадувања и можностите во животот.

Особините