.

Hanes Спорт Жените е Кул ДПИ Перформанси V Деколте, Tee

Hanes Спорт Жените е Кул ДПИ Перформанси V Деколте, Tee

DEN 192.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Или tagless или лесно да се отстранат со tearaway ознака за удобност.На Hanes кул дпи v деколте, t-shirt за жените е полиестер перформанси tee кои, всушност, се врши.Влага-wicking технологија ви држи кул и удобно, а 50 плус ултравиолетова заштита фактор оценка ви држи безбедно од штетните ултра viloent зраци.

Особините