.

adidas на Мажите Најважен Лента Tee

adidas на Мажите Најважен Лента Tee

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук, Еден Дрес.Увезени.Машина За Миење.Редовно се вклопуваат.Кратко sleeve т-маица.Colourblocking.Само затоа што се носат за сето тоа време, не значи дека тоа не може да се издвоите.Одликувајќи се со голема adidas логото на градите, оваа маица ви држи удобно без разлика што.Класичен 3-Ленти на ракавите и adidas Значка на Спортот на полите направи се погледне автентични.

Особините