.

Под Оклоп Жените Полесни Подолго Кратко Sleeve членови на Екипажот

Под Оклоп Жените Полесни Подолго Кратко Sleeve членови на Екипажот

DEN 351.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 57% Памук/38% Полиестер/5% Elastane.Увезени.Машина За Миење.Мека, тешка категорија памучна ткаенина обезбедува неверојатна удобност. 4 начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Дарежлив, преголеми изградба е совршен за раслојување.Цевки детали на ракавите.Мека, тешка категорија памучна ткаенина обезбедува неверојатна удобност. 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Дарежлив, преголеми изградба е совршен за раслојување.Цевки детали на ракавите.

Особините