.

ASICS на Жените Се Одбиени T-Shirt

ASICS на Жените Се Одбиени T-Shirt

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Памук.Направен во САД.Машина За Миење.Вратот лента за дополнителна издржливост.Опуштено одговара за удобност. 100% памук ткаенини.Земја на потекло : сад.Оваа премија crewneck tee е измислена со елегантен памук се вклопуваат : кој прилагодена се вклопуваат и блок-букви со текст : "се одбиени".

Особините