.

Обичај Унисекс Кошули, Прилагодено Печатење На Фотографија, Дизајн, Текст Печати Унисекс Маица Печатење На Слика Обработка На Кориснички

Обичај Унисекс Кошули, Прилагодено Печатење На Фотографија, Дизајн, Текст Печати Унисекс Маица Печатење На Слика Обработка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВИСОКА ТЕХНИКА на ПЕЧАТЕЊЕ : 85% Памук (ултра меки).Со Генерички, можете да дизајн свој т кошула со прекрасни и уникатни дизајни со масовно печатење.Најдобри кога хемиско чистење (Машина за Миење и Рака Мие прифатени).КОМПАНИЈА : Бренд Генерички е еден од најтипичните продавачот во сопствени т кошули (дизајн свој т кошула со додавање на текст, фотографија, дизајн, лого.Посебни подароци за семејството, пријателите, двојки, љубовници, тимови, групи, компании, бизниси,. "Генерички е Професионална Производител на Сопствени Т shirts Design свој т кошула со додавање на вашите текст, слика, фотографија, дизајн на сопствен tee.

Особините