.

SweatyRocks Жените 3/4 Ракав се Потсмеваат на Вратот Основните Лабава Т-Маица Домот Врвот

SweatyRocks Жените 3/4 Ракав се Потсмеваат на Вратот Основните Лабава Т-Маица Домот Врвот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

100% Spandex.Материјал : Spandex.Густа ткаенина, многу мек и удобен.Се потсмеваат на вратот врзани ракав висока ниска т-маица кој со 3/4 ракав, капка рамо и асиметрични полите.Основни кошула врвот, цврсти едноставен, но елегантен и елегантен стил, убаво да се носат со фармерки, leggings, или дури и молив здолниште.Тоа може да се направи било облека малку повеќе елегантен и може да се носи како еден неврзан кошула или под јакна или јакна.Лабави,совршен за daliy носат,одмор,викенд,секојдневен,работа,слободен,итн.Sweaty Rocks Shirt е дизајниран од страна на жените,создадени за жените.Ние пребарување Америка и ширум светот, да се донесе нашите клиенти на најдобар квалитет, повеќето модерни кошула.Ние обезбедуваме сите стилови и големини на млади и стари.Сите парчиња се направени со најголема детали во стил и удобност.Големина На Табела : .XS : Рамо : 20.3 инчен,Биста : 38.6 инчен,Ракав Должина : 19.1 инчен,Должина : 9.6 инчен,Манжетната : 15.9 инч.S : Рамо : 20.9 инчен,Биста : 40.9 инчен,Ракав Должина : 19.5 инчен,Должина : 9.8 инчен,Манжетната : 16.5 инч.М : Рамо : 21.5 инчи,Биста : 43.3 инчен,Ракав Должина : 19.9 инчен,Должина : 10.0 инчен,Манжетната : 17.1 инч.L : Рамо : 22.0 инчен,Биста : 45.7 инчен,Ракав Должина : 20.5 инчен,Должина : 10.2 инчен,Манжетната : 17.7 инч.XL : Рамо : 22.6 инчен,Биста : 48.0 инчен,Ракав Должина : 21.0 инчен,Должина : 10.4 инчен,Манжетната : 18.3 инч.

Особините