.

Жените Девојки Геометриски Коса Ноктот Стеги Рак Месечината Форма Клип Канџи Солидна Боја Додатоци Hairpin,Розово Злато Големи

Жените Девојки Геометриски Коса Ноктот Стеги Рак Месечината Форма Клип Канџи Солидна Боја Додатоци Hairpin,Розово Злато

DEN 353.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Не се Лизга : најголемите карактеристики на косата канџи се силни флексибилност, издржлив, лесен за употреба и е тешко да се скрши.Забите дизајн не се лизга, така што тоа може да се обезбеди контрола и држете го вашиот убаво коса цврсто, нема да падне лесно и не на штета на вашата коса.Широко Апликација : Овие ноктот стеги се совршени за кога миење на лицето, make up, готвење или одржување на вашата коса од водата кога се бања.Тоа ќе има коса додека сечење или стил, и да го обезбедува брз секојдневен стил или полу-формално updo, исто така погоден за лица, церемонии, birthday (роденден), банкет и секојдневно носење.Одговара на Сите Жени што се : губење на ноктот клип совршен за дами и девојки од сите возрасти, носат овие се одличен изгледа секојдневно.Дизајниран да се одржи на косата во место, мека костец не уф, одличен квалитет одлична за набивање/нормално/тенка/фино коса, жените.Лесно да Натпревар : губење на вилицата менгеме не е само embellishes вашата коса, но, исто така, се постигнува доброто и слатка темперамент, направи да се charmer и елегантен, погоден за многу различни стилови на облека и прилика колокација.Подароци за Жените : коса клип е специјално дизајниран за одредување на коса и таа се чувствува удобно.Совршен подарок за Роденден, Божиќ, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Празник и други манифестации.

Особините