.

Technoshop 1Piece Лен Печатени Коса Лакови Со Клип За Девојка Safty Памук Hairpin Бутик Barrette ББ Коса Клип Коса Додатоци

Technoshop 1Piece Лен Печатени Коса Лакови Со Клип За Девојка Safty Памук Hairpin Бутик Barrette ББ Коса Клип Коса Додатоци

DEN 383.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

1 Piece 7 Бои и Цврста Коса Лакови Со Клип За Девојка Safty Памук Hairpin Бутик Barrette Коса Клипови Деца Коса Додатоци 2512 Condition : 100% Сосема Нов и висок quality Color : околу 7 Colors Material : Метал Материјал/ Grosgrain ribbon Product Големина : Стил : Симпатична/Одговараат За Луѓето : Деца/Девојките/Kids Use За : Подароци, Партија, Дневна, Танц ,Подарок за : Девојка /Пријател/Женски/ Girls Your задоволство е нашата најголемата мотивација !!.

Особините