.

Reiko Кожен Паричник Случај со RFID Заштитените Картичка Слотови Folio Случај за Samsung Галакси S7 Работ - Ultramarin

Reiko Кожен Паричник Случај со RFID Заштитените Картичка Слотови Folio Случај за Samsung Галакси S7 Работ - Ultramarin

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени со мека вистински напа кожа.Доаѓа со rfid е торба прозорец слотот за држачот.Магнетни клип го води случајот е затворен, а вашиот телефон заштитени.Картичка, парични средства и лиценца места се обезбедени со две метални копчиња clasps.Одговара за Samsung галакси S7 раб.Оваа вистинска Кожа Паричникот случај за Samsung Галакси S7 edge е рачно направена со материјали од врвен квалитет.Со Вграден-во Паричникот џеб и мулти-страница карта сопствениците, ќе имате повеќе соби за пари, приходи, Ид, кредитни картички, и др.

Особините