.

ASONRL Компатибилен со iPhone 13 6.1 инчи Паричникот Случај со Картичка Слотови, [RFID Блокирање] СТП Кожа Патент Folio Паричник со врвка за околу Рака [Карта Носителот] [Изграден

ASONRL Компатибилен со iPhone 13 6.1 инчи Паричникот Случај со Картичка Слотови, [RFID Блокирање] СТП Кожа Патент Folio

DEN 407.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Шок апсорпција дизајн.Можете да носат вашата ID картички, кредитни/дебитни картички, возачот лиценца, неколку парични средства и мали белешки без да се земе вашиот гломазна паричник со вас. 180 дена бесплатно гаранција.Пакет се Вклучени : 1 x паричникот Случај Компатибилен со i Phone 13, 6. [Изградена-во Потпирачот] : Стабилна потпирачот овозможува на рацете да ви бидат слободни за видео повици, читање, или гледање филмови, се ослободат вашите раце поефикасно работење. Со патент паричникот џеб, лесно се носат мали пари и пари. 360 степен со полно тело заштита. Совршено се вклопуваат & целосен пристап до сите порти и контроли.Посебни Lanyard дизајн, мала дупка за врвка за рака е многу погодно кога ќе има не повеќе раце за смирено да го носат на вашиот телефон.Folio случај со 5 картичка слотови, еден видливи ID Слот и патент пари џеб.Зголемување на усните низ објективот заштита на вашата камера.Нема потреба комплицирано прирачник за процедури за инсталација. [Classic и Луксузни] : Направена со Премиум Сомот Текстура СТП Кожа, ви даваат супер мека и мазна допирање чувство.

Особините