.

CAOMING Ретро Масло Страна Хоризонтална Флип Случај на Случај за Huawei Y6 (2019), со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот Концизен & Удобно (Боја : Црвена)

CAOMING Ретро Масло Страна Хоризонтална Флип Случај на Случај за Huawei Y6 (2019), со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Едноставен и лесен, удобен, лесно да се носат.Флип стојат дизајн поставување на леснотија Случај за хоризонтална гледање.Функционална картичка слотови,Паричник и да застане ,згоден Случај за употреба.Лесен пристап до сите порти и копчиња, без отстранување на случај.Приемот на сигналот е добро. 1. Едноставен и лесен, удобен, лесно да се носат. 2. Флип стојат дизајн поставување на леснотија Случај за хоризонтална гледање. 3. Функционална картичка слотови,Паричник и да застане ,згоден Случај за употреба . 4. Лесен пристап до сите порти и копчиња, без отстранување на случај. 5. Приемот на сигналот е добро.

Особините