.

А-1 Tablecloth Компанија lilanping Три-Димензионални Жакард Ткаенина Табела Тркач Акрилик Beaded Tassel Мек Памук и Лен Материјал, За Назад-Перат Без Бледнее

А-1 Tablecloth Компанија lilanping Три-Димензионални Жакард Ткаенина Табела Тркач Акрилик Beaded Tassel Мек Памук и Лен

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Жанила ткаенини, меки и удобни.Рака-beaded tassel декорација за да се зголеми drape.Тие се разноврсна, во различни стилови и убава доволно за подароци.Мие и во машина перат. 35x240cm (13.7x94.4in) е погоден за 190-200cm ТВ кабинет.Материјал : Chenille Pattern : растенијата flowers Size : 35x240cm (13.7x94.4in) погодни за 190-200cm ТВ cabinetpacking list Table тркач x1 Notice : табела знаме во слика содржи повеќе димензии.Ве молиме потврдете дали вистинската големина е соодветно, пред купување.Должината големина може да се разликува малку поради рака-cutting The стока во слика се земени во вид, и таму може да биде благо боја разликата се должи на екранот и светлина.

Особините