.

Kwik-Покрие 48UM-ГР 48 Круг ЧАДОР Kwik-Осигурување - Зелен Опремени Табела Капак (1 целосна случај на 100)

Kwik-Покрие 48UM-ГР 48 Круг ЧАДОР Kwik-Осигурување - Зелен Опремени Табела Капак (1 целосна случај на 100)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пластични Со еластична, опремени табела Капак.Нема да експлодирам во правец.Не ножици, лента, tacks, staples.За еднократна употреба или за повеќе употреби.Заштедува време, за време на поставување и да ги преземат-надолу.Пластични Со еластична, опремени табела Капак.Нема да експлодирам во правец.Не ножици, лента, tacks, или staples.За еднократна употреба или за повеќе употреби .Заштедува време, за време на поставување и да ги преземат-надолу.

Особините