.

Тајната Море Колекција Антички Серија, рачно изработени Памук Мали Tablecloth Украсени со Сини Монистра и Сребрен Сјај (36 X 36)

Тајната Море Колекција Антички Серија, рачно изработени Памук Мали Tablecloth Украсени со Сини Монистра и Сребрен Сјај

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Памук.Класичен мал tablecloth украсени со 16 мали сини монистра и сребрен сјај.Димензија : 36" x 36" инчи (90 x 90 см), Материјал : 100% Памук, во Боја : Беж боја на слонова коска, Облик : Плоштад.Рачно изработени во Турција.Совршен за на кафе, чај, патио, страна, круг, кујната или антички маси.Лесно да се грижи; Машина перат (86°F - 30°C)Нежни циклус. * Висат сува * Користете кул iron да ги отстраните брчките, ако е потребно.Тајната Море Колекција претставува ви рачно изработени, Традиционалните tablecloth.Направени на парична казна памук, може да се користи за секој ден, исто така, може да донесе посебни допир на вашата специјална прилика.Оваа гроздобер tablecloth во брегот на слоновата беж никогаш не излегува на стил.Рачно изработени во Турција.

Особините