.

ManMengJi Пластична Маса Облека за Правоаголник Маси, Масло-Доказ/ Водоотпорни/Избрише Чисти Винил Маса Крпа, Табела Покритие за Кујна Dinning Отворено Пикник Кампување Tabl

ManMengJi Пластична Маса Облека за Правоаголник Маси, Масло-Доказ/ Водоотпорни/Избрише Чисти Винил Маса Крпа, Табела

DEN 455.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Премиум ПВЦ Материјал】 : Man Meng Ji правоаголник tablecloth е направен од 100% ПВЦ, кој е издржлив, навремено слободни, дамка и водоотпорен.Совршен за заштита на вашите маси од гребнатини и сончевите зраци, и ги красат вашата маси.Тоа е безбедно за употреба, дури и за деца и постари лица. 【Големина Водич】 : Достапно во 3 големини : 54 x 54 инчен, 54 x 78 инчен, 54 x108inch, (Крпа Должина=Вертикалната Ивица*2 + Табела Должина; Платно Width=Вертикалната Ивица*2 + Табела Ширина).Ве молиме мерка вашата маса големина пред да купите. 【Разноврсна Табела Покрие】 : Man Meng Ji обновливи tablecloth погоден за Квадрат/Правоаголна/Триаголник табела (Чај маса, трпезариска маса, фарма маса и повеќе), совршен за бафет вечери, трпезариска маса, чај маса, забава, роденден, кафулиња, банкет, пикник, СКАРА, кампување, скара, внатрешна, надворешна и секојдневна употреба. 【Лесно да се Грижи】 : Нашата wipeable tablecloths брише се чистат со влажна крпа или сунѓер, таа ќе стане нов повторно. (Не машина за миење или железо). 【Пакет се Вклучени】 : 1 парче tablecloth.Ве молиме контактирајте не за било какви проблеми, ние секогаш ќе ви обезбеди задоволително решение.Како да се избере tablecloth големина?.Tablecloth Големина 54 x 54 инчен, Табела Големина 25x28 да 42x42 инчен, Седење 4-6. Tablecloth Големина 54 x 78 инчен, Табела Големина 28x58 да 48x70 инчен, Седење 6-8. Tablecloth Големина 54 x 108inch, Табела Големина 28x82 да 42x94 инчен,Седење 8-10. Брише чистење со влажна крпа и (препорачано).Не машина за миење.Не кајгана и железо.

Особините