.

3 Парчиња Троседот Опфаќа Водат Сомот Каучот Опфаќа за 2 Перница Троседот Slipcovers Мека Гарнитура се Лизга, се Покрива со 2 Не се Лизга Ремени Мебел Покрива со 2 Поединеч

3 Парчиња Троседот Опфаќа Водат Сомот Каучот Опфаќа за 2 Перница Троседот Slipcovers Мека Гарнитура се Лизга, се Покрива

DEN 899.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од издржлив оригинални кадифени ткаенини, супер мека, мазна и удобен.Високо се препорачува за двете кожа и текстил за мебел.Една перница стол корица вклопува ширина (надвор од рака да надвор рака) помеѓу 30-42 инч.Еластична ремени на дното рабови, само внесете кука преку циклусот на двете предната страна и задната страна.3 парче стил двојка покрие содржи 1 база покрие и 2 седиште перница покрива.Навремено слободни за лесно одржување.Еластична ремени на дното рабови, само внесете кука преку циклусот на двете предната страна и задната страна.Погоден за dorm соба, rec соба, ликовно студио, дете соба, се претвори сите очи на прскање на боја која ќе оживеат секој простор со младешки сјај. 3 ПАРЧЕ СТИЛ : Овие креативни 3 ПАРЧИЊА двојка опфаќа се дизајнирани за софистицирани, вклучувајќи 1 парче на база покрие и 2 поединечни перница покрива.Во меѓувреме, се уште може да се избегнат скапи инвестиции на нов мебел.Најдобро одговара столици 55-62 инчи широк (надвор од рака да надвор рака, директно во).Капак на дамки и недостатоци од секојдневниот живот.Машина за перење со ладна, не кајгана, собори сува ниска и не железо.Многу еластичен и изработка направи оваа гарнитура покрие совршено се вклопуваат за повеќето стилови и големини, практична и естетска за вашиот декор.ОРИГИНАЛНИОТ КАДИФЕ : Направена од вистински Сомот Кадифен Ткаенина!мек, дебел, пријатна и издржливи, составот со 85% полиестер 15% spandex.Различни Бои : Цврсти во Сива / Brown / Морнарица / брегот на слоновата / Taupe / Багаж / Паун Сино / Длабоко Теал / Бургундија / Камен Сина.Лесно да се стави на и надвор, индивидуални седиште перница опфаќа функција за подобро да остане во место, едноставно да навивам екстра ткаенина во јазот помеѓу база и седиште перници за да се добие refresh визуелен ефект.РЕНОВИРАН ОРКЕСТАРОТ : Нашиот најнов модерна сомот водат ткаенина карактеристики светли бои за храбар изглед.ЛЕСНО НЕГА : Освежи вашите мебел' верзија и навремено слободни.Лесно да се стави на и надвор, индивидуални седиште перница опфаќа функција за подобро да остане во место, едноставно да навивам екстра ткаенина во јазот помеѓу база и седиште перници за да се добие refresh визуелен ефект.ЦЕЛИОТ ЗАШТИТА : Готови slipcovers се брз и економичен начин да го заштитите вашиот мебел и надградба на вашиот дом décor.

Особините