.

Granbest Троседот Опфаќа за L Форма Троседот Реверзибилна Пресек Каучот Опфаќа Кочии Дневна Софа Sip Покритие за Кучиња, домашни Миленици Не се Лизга Мебел Заштитник со ?

Granbest Троседот Опфаќа за L Форма Троседот Реверзибилна Пресек Каучот Опфаќа Кочии Дневна Софа Sip Покритие за Кучиња,

DEN 1343.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПРЕМИУМ ТКАЕНИНИ : Направена од цврст микрофибер полиестер, Granbest троседот покритие за l облик на троседот карактеристики дијамант quilted дизајн во мека, неутрални нијанси за декоративни допир во секој простор и лесно се совпаѓа со речиси било естетски.Оваа каучот slipcover е исто така супер мек, дебел, на кожата-friendly и навремено-отпорни, тоа го прави силен и издржлив за годините што доаѓаат.ДИМЕНЗИИ : Нашата агол троседот опфаќа се една големина која е идеална за повеќето.Оваа L облик на троседот покрие вклучува 5 парчиња во правоаголна форма : 1 backrest маска, 2 седиште опфаќа и 2 потпирач опфаќа, погоден за L-Форма Троседот Лево и Л-Форма Троседот во Право.Ние нудиме 3 големини : мали, Големи и XLarge.Ве молиме да се измери вашата пред купување на мебел, видете мерење водич во фотографии.МЕБЕЛ ЗАШТИТНИК на КОРИЦА : Ова кочии дневна лизга покрие работи и против домашно милениче коса/кожа, дамки, и нормално абење.Одлично за домови со домашни миленици.Тоа е прекрасен начин да се трансформира вашиот стар троседот во сосема нов и ги сокриете сите несовршености.ЛИЗГА ОТПОРНИ : Нашата пресек троседот покрие доаѓа со неколку не се лизга пена ролки.Тие можат да се вметнат во просторот помеѓу потпирач и седиштето, или backrest и седиште по инсталацијата на slipcovers, изработка на каучот заштитник покритие за троседот совршено опремени и престој во местото безбедно.Значи, вие не треба да се грижите за постојано да се премине и да се лизгаат.НАПОР НЕГА : Машина перат за лесно грижа и одржување, посебно во ладна вода, на нежен циклус, не користете кајгана.Тоа нема да избледи и после мијат многу пати.Ве молиме имајте во предвид : ние обезбеди "Нема Проблеми" 365 дена по-продажба на услуги.Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас.Повеќе slipcovers, ве молиме одете на нашиот бренд продавница.

Особините