.

Фенси Лен Сигурно Ќе Одговара Водат Фунта Slipcover Поставите Slipcover Солидна Нови (Taupe, Троседот+Љубов-Седиште)

Фенси Лен Сигурно Ќе Одговара Водат Фунта Slipcover Поставите Slipcover Солидна Нови (Taupe, Троседот+Љубов-Седиште)

DEN 1079.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сет вклучува : 1pc Троседот Покрие & 1pc Љубов Седиште Капак.Мека Ткаенина : 85% Полиестер, 15% Spandex.Ткаенини Го Прави Нашето Троседот Опфаќа Повеќе Еластичен И Издржливи, Обезбедување И Добро Функционира И Удобност.Со цел Да се Вклопи Софи Кои Имаат Назад Висина - 34" И Дека Мерка 74" - 96" Широк Надвор од Рака Да Надвор од Арм, Со Седиште Перница Длабочина од 38".Оваа Slipcover Го Штити Вашиот Мебел Од Миленичиња, Деца И Несреќи.Машина За Миење Ладно, Не Кајгана, Собори Сува Ниска.Боја : Taupe.

Особините