.

fitBAG Bonga Жирафа обичај прилагодени ракав за Samsung Галакси Забелешка 2 N7100. Парична казна имитација на крзно торбичка со интегриран MicroFibre поставата за чистење на екрано

fitBAG Bonga Жирафа обичај прилагодени ракав за Samsung Галакси Забелешка 2 N7100. Парична казна имитација на крзно торбичка

DEN 453.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Handsewn за совршено се вклопуваат за Samsung Галакси Забелешка 2 N7100. Оваа торба само ќе одговара Samsung Галакси Забелешка 2 N7100 без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.мека cuddly faux крзно.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Особините