.

LORVIES Netherland Зајдисонце Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

LORVIES Netherland Зајдисонце Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

DEN 1031.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Водоотпорен Оксфорд ткаенина може да биде многу добро да се спречи инвазијата на дамки, да ги задржи на пакет изгледаат уредно и хигиенски.Голем капацитет & Лесни овозможува максимизиран складирање сепак, лесен и со мал надворешниот изглед, мерење (L x W x H) : 10.6"*7.8"*14" (за 27*19.8*36.5 cm).Можете да ставите шише млеко, шише за вода, облека, пелена, крпа итн.Factional Прегради Двојно Патент Врвот, Ракување, Двојно-Рамо Појаси.Еден Голем главната преграда, Две шише странични џебови, Една пред патент џеб.За on-the-go мајки, & татковци слично, патување, продавница, прошетка, и работа удобно користење на 1 торба за сите ваши потреби.Muti-функција & Погодно : Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанта.Прилагодено Дизајн, Посебен, Многу елегантен, погоден за шопинг, за патување и други прилики.Го Носат На Пелена Торба е се што треба да понесете со вас без разлика дали сте за еден ден патување или за долго патување.Оваа пространа торба има многу простор и прегради да се одржи и вашиот и бебето потреби и чувајте ги организира.Двојно патент повлекува дури и понуда на ергономски облик кој го прави лесно брзо да се повлече отвори чантата за да стигнат до објектите во еден кадар.Овој сестран ранец е направена од отпорен на вода.Ранец е дебела, прилагодлив ремени помогне да се дистрибуираат тежина рамномерно за удобно се вклопуваат.Оваа пелена торба може да се носи 2 начини.Ќе ви се допаднат леснотијата со која можете да ги транспорт овој пелена торба — тоа е ранец ремени, па можете да го носат на грб, на рамо, рака да го носат преку рамото како tote кеса и се справува со тоа да се задржи во рака.Осигурете се дека имате се што ви треба лесно достапни кога вие и бебето се излезени со Пелена Торба од ALIREA.Што и ти и бебето се планирани за тој ден, бидете сигурни дека ова бебе пелена торба доаѓа со вас.

Особините