.

Мини Пелена Торба Ранец Мали Мулти-Функција Водоотпорен Патување Пелена Ранец, Мини Преносни Nappy Кеси за Мајка ми (Зелен)

Мини Пелена Торба Ранец Мали Мулти-Функција Водоотпорен Патување Пелена Ранец, Мини Преносни Nappy Кеси за Мајка ми (Зелен)

DEN 454.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Можете да ја користите оваа торба како ранец ,торба чанта.да,вие сте во мода Мама!Тоа е многу елегантен и погоден за многу прилика како и шопинг, ресторан, патување и сл.Тоа може да се сместат 2 шишиња млеко, облека,чадор, пелени,Вакуум првенство и крпа во различни одделни џебови,Влажни марамчиња можат да бидат поставени од страна на ранец.Прилагодливи и монтажни рака лесно да се конвертира оваа торба од crossbody торба во торба или чанта.Полиестер Материјал : 420 D Отпорен на Вода Најлон,Користејќи високо квалитетни трајни оксфорд ткаенина.Лесно Чистење - Направени од издржлив водоотпорен материјал; Лесно да се избрише чисти; Машина перат.Опис : Бои : Црна/Зелена Материјал : 420 D Отпорен на Вода Најлон Надеж : Полиестер Должина : 27cm/10.63" Height : 25cm/9.84" Ширина : 12cm/4.72" Рака Должина : Прилагодлив Затворање : Патент Апликација : торба/Чанта/Може да бидат обесени бебе во количка.Структура : Како на сликата покажа Вкупно 10pcs Џебови може да се вчита сè што сакате водоотпорен материјал, многу издржливи, одличен квалитет.Тоа може да се сместат шише, облека,чадор, пелени,и џеб пари, телефон, итн.Прилагодливи и монтажни рака лесно да се конвертира оваа торба од crossbody торба во торба.Забелешка : Поради разликата на осветлување и следи подесувањето( како што се прикаже пиксели),сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење,ви благодариме.

Особините