.

Коските на черепот Мексико Пелена Торба Ранец Мултифункционален Патување Назад Пак Twill Ткаенина Nappy Торба за Детска Грижа Стилски и Издржлив

Коските на черепот Мексико Пелена Торба Ранец Мултифункционален Патување Назад Пак Twill Ткаенина Nappy Торба за Детска

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Покрај тоа, токи на вреќа го прават тоа можно за да ја прикачите на шетач дека ќе слободни вашите раце!Нашите мама торба е уникатен и стилски пелена/патна торба. 【Дизајниран за Удобност】Екстра широк отворање го прави овој пелена ранец лесно да се најде essentials во краен случај, и двоен патентите за лесен пристап и затворање дури и со една рака!Лесно-го зграби се справи и Прилагодливи рамо, рака ви нудат удобно носење.Тато ќе се чувствуваат непријатно носи мајка торба.Неговата " практични и одличен дизајн го прават овој пелена торба ранец совршен за патување со вашите деца, која е идеална деца туш подарок!.Нормално кеси изгледаат големи и тешки, кога тие се полни со предмети.Пространа доволно за да се носат повеќето старечки прибор и мајка прибор!Нашите шик-уште-практична пелена торба е направен од водоотпорен и лесен материјал, силна патентите и вегетаријанска храна, кожни детали прави пелена ранец крајната висока.

Особините