.

MIYCOO Пелена Торба Ранец со Количка за Бебе Кревет Торба Големи Складирање Водоотпорен Mummy Торба Пелена Ранец за Мажи Жени 3 во 1

MIYCOO Пелена Торба Ранец со Количка за Бебе Кревет Торба Големи Складирање Водоотпорен Mummy Торба Пелена Ранец за Мажи

DEN 719.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Патент затворање. [Голем капацитет Мама Торба] големината на пелена торба е 19×15×9 инчи, кои можат да се сместат пелени, bibs, и други бебе toiletries за момчиња или девојки, како и мајка ми мобилен телефон, паричник, копчиња, козметика, итн.Секој индивидуално дизајнирана џеб е научно дизајниран да ви помогне да работи организирани. [Преносни свитлива кревет ] На пелена торба со количка за креветчето е лесно да се соберат.Кога патуваат, бебињата можат да уживаат во пространа, чиста и удобно област создадена од страна на менување на маса, и користете мека памучна подлога да се земе нап или менување пелени. [Удобен и удобно] дизајн на пелена ранец има главната торба дизајн, можете да извади нешто ви е потребно од главната торба.Што е уште поважно, патент користи издржливи материјали, кои може да играат добра улога во спречувањето на предмети од кои спаѓаат надвор.На пелена кеси за момчиња и девојки се направени на триење-отпорен материјал и исполнет со мека и дише сунѓер, кој може да го намали товарот на рамената. [Безбедност материјали и висок квалитет] Употреба водоотпорен и tearproof Оксфорд ткаенина, можете лесно може да го избрише нечистотијата од бебето пелена торба ранец.Внатрешниот материјал на ранец е изработен од полиестер платно, и тоа е водоотпорен патент торба за чување на мокра крпа или крпи. [Мултифункционален џебови] 4 еластична џебови може да се користи за да се одржи пелени, bibs и други бебе toiletries; 1 водоотпорен патент торба може да се сместат бебе е влажна крпа, 3 алуминиумска фолија изолација кеси може да се стави 3 бебе шишиња, и се задржи топло . 2 странични џебови се користи за чување шишиња, брише или хартиени крпи.На задната страна на пелена торба е анти-кражба торба за мобилни телефони, клучеви, карти, итн.

Особините